Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Laura Spa

 • 06.07.2016

Laura Spa znajduje się tuż przy głównym centrum Łagowa jednakże blisko lasu i jeziora bo około 50m. Z okien widać Zamek Joannitów i dwa Jeziora Łagowskie i Trześniowskie...

czytaj dalej

Zdjęcie obiektu turystycznego: 1

Mapa lokalizacji

 • Adres:
  ul.1 Lutego 16A
  Region: lubuskie
  www: http://www.lauraspa.pl
  e-mail: info@lauraspa.pl
  tel.:
  www.lauraspa.pl
  GPS: N: 52° 20' 3.39''
  E: 15° 17' 49.95''
  Dodał: Użytkownik Administracyjny
  Dodano: 06.07.2016

Opis

Laura Spa znajduje się tuż przy głównym centrum Łagowa jednakże blisko lasu i jeziora bo około 50m. Z okien widać Zamek Joannitów i dwa Jeziora Łagowskie i Trześniowskie. 
Naszym celem jest stworzenie miejsca o niepowtarzalnej atmosferze, w którym rozbudzamy wszystkie zmysły uzyskując pełnię harmonii duszy i ciała.  Stworzyliśmy miejsce z wielu powodów wyjątkowe.
Zadbaliśmy o każdy drobiazg - przyjazny nastrój i wyjątkową atmosferę, które sprzyjają wyciszeniu, zwolnieniu i oderwaniu od codzienności. Eleganckie, a przy tym ciepłe i przytulne wnętrza, relaksacyjna muzyka, aromatyczna kawa lub pyszna herbata oraz zdrowy poczęstunek, wszystko to sprawia, że miejsce tchnie spokojem a Klienci czują się u nas odprężeni i wypoczęci. 

W naszej ofercie Spa znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oparte na ekskluzywnych kosmetykach francuskich firm Purlés, Thalgo, Ella Baché, zabiegi kosmetologii profesjonalnej takie jak depilacja laserowa i inne. Masaże świata, masaże lecznicze i zabiegi sprzętem wykonują doświadczeni fizjoterapeuci z tytułem magistra. W gabinecie fryzjerskim Kemon zadbamy o kondycję włosów i skóry głowy. Niezapomniany pobyt zapewni również profesjonalna i miła obsługa oraz najwyższy poziom usług. Kochamy swoją pracę i nieustannie korzystamy z ciekawych szkoleń aby być na bieżąco, podążając za trendami kosmetologii. 

Laura Spa to profesjonalnie wyposażone gabinety i obsługa na najwyższym poziomie, relaks i odpoczynek a precyzyjnie dobrane kompozycje zapachowe i muzyka przeniosą Państwa w krainę relaksu.
Serdecznie zapraszamy,
Zespół Laura Spa

Galerie zdjęć

Galeria zdjęć: Zdjecia użytkowników

 • Baner: Baner 1
 • Baner: Baner 2
 • Baner: Baner 3
 • Baner: Baner 4
 • Baner: Zachodnia Zzba PH
 • Baner: LGD Brama Lubuska
 • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. Spacerowa 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.