Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Aktualności

Ilustracja do informacji: Komunikaty Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Załączniki

Ilustracja do informacji: LGD BRAMA LUBUSKA - konsultacje społeczne
Konsultacje społeczne do: „Procedury oceny i wyboru operacji składanych w ramach ogłoszeń
o naborach wniosków o udzielenie wsparcia”
.
Zmiany, które będą podlegały konsultacjom społecznym, są wynikiem rozstrzygniętych dotychczas naborów w wyniku, których kwoty pozostałe do wykorzystania w poszczególnych celach
i przedsięwzięciach objętych „Strategią Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność STOWARZYSZENIA LGD BRAMA LUBUSKA na lata 2014-2020” są niewystarczające i nie pozwalają na przyznanie dotacji na maksymalnym poziomie dofinasowania możliwym do uzyskania przez Beneficjenta.
Konsultacją społecznym podlega wprowadzenie do ww. procedury niżej wymienionego zapisu:
„W przypadku gdy wnioskowana kwota pomocy powoduje, że operacja nie mieści się w limicie środków wskazanych w ogłoszeniu Rada może, obniżyć kwotę wsparcia do poziomu powodującego, że dana operacja zmieści się w limicie środków wskazanych w ogłoszeniu. W takim przypadku należy przeanalizować deklarację podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy, który ma obowiązek określić możliwość realizacji operacji bez udziału środków publicznych we wniosku o przyznanie pomocy, w celu ograniczenia ryzyka występowania efektu deadweight”.
 
Prosimy o zgłaszania uwag w zakresie proponowanych zmian do „Procedury oceny i wyboru operacji składanych w ramach ogłoszeń o naborach wniosków o udzielenie wsparcia” na adres mailowy Stowarzyszenia LGD BRAMA LUBUSKA: biuro@bramalubuska.pl.
Ilustracja do informacji: Rock&Blues, Hip-Hop&Funk
4 Sierpnia 2018 roku o godz.18.00 Łagowski Amfiteatr po raz kolejny będzie rozbrzmiewał dźwiękami różnych gatunków muzycznych.
Na imprezie Rock&Blues, Hip-Hop&Funk  zagrają: MC JARECKI, KINIA, MC NIEDŹWIEDŹ, SAMA RIVER BLUES, FSW oraz ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI & 5RANO
Wstęp Wolny! Serdecznie Zapraszamy!
 
Ilustracja do informacji: Filmowe Lato z Orange
8 sierpnia 2018 roku po raz drugi zagości u nas Filmowe Lato z Orange, tym razem będzie można zobaczyć film pt."Nie ma mowy!"
Start godz. 21.00 Łagowski Amfiteatr
 
Ilustracja do informacji: Pies do adopcji
Pies wabi się "DRAGON" ma około 10-11 lat .Kocha dzieci uwielbia się z nimi bawić piłką , nigdy nie przejawiał agresji wobec dzieci i innych ludzi.Uwielbia być przytulany, czesany i głaskany . Jest posłuszny reaguje na komendy " SIAD , LEŻEĆ "I w przypadku kiedy biega po podwórku luzem reaguje na komęndę buda i grzecznie idzie na swoje miejsce. spokojny i szczęśliwy pies jeżeli trafi do ludzi z dobrym sercem kochających zwierzęta na pewno odwzajemni się tym samym. Alarmuje za każdym razem gdy wchodzi ktoś na posesje szczekając .Jest bardzo łagodny.
  • Baner: Baner 1
  • Baner: Baner 2
  • Baner: Baner 3
  • Baner: Baner 4
  • Baner: Zachodnia Zzba PH
  • Baner: LGD Brama Lubuska
  • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. Spacerowa 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.