Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Aktualności

Ilustracja do informacji: Łagowskie Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej i Pieszej zaprasza na sportowo-rekreacyjną majówkę do Łagowa.
Łagowskie Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej i Pieszej zaprasza na sportowo-rekreacyjną majówkę do Łagowa.
Środa 1.05.2019r godz. 12.00 amfiteatr w Łagowie - wycieczka rowerowa "Bracikowo" Piątek 3.05.2019r godz. 12.00 amfiteatr w Łagowie - wycieczka piesza "Pawski Ług"
Zakończenie imprez w restauracji "Pod Lipami'.
Wpisowe - 10zŁ   tel. kontakt  572 627 520
Ilustracja do informacji: Informacja - odbiór odpadów komunalnych
Urząd Gminy w Łagowie informuję o przesunięciu terminu odbioru wywozu odpadów komunalnych na terenie miejscowości Łagów, Łagówek, Jemiołów, Bracikowo, spowodowany dniem świątecznym.
W związku z powyższym  w wymienionych miejscowościach najbliższy wywóz odpadów komunalnych odbędzie się dnia 20-04-2019r.

Załączniki

Ilustracja do informacji: XXV Bieg Łagowskiego Lata
2 czerwca 2019r. w Łagowskim Amfiteatrze odbędzie się XXV Bieg Łagowskiego Lata.
W tym roku każdy uczestnik Biegu Głównego otrzyma koszulkę oraz medal, zapisy oraz wpłaty będą przyjmowane tylko drogą elektroniczną do 17 maja 2019r.,
Nie będzie możliwości zapisów oraz wpłat w dniu zawodów! Liczba zawodników ograniczona do 250 osób!
Więcej informacji w regulaminie na stronie zapisów link poniżej:

 
Ilustracja do informacji: Biała Sobota - Lubuskie Centrum Pulmunologii

 

Organizator:  Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu sp. z o.o.
Termin:          6 kwietnia 2019 roku
Miejsce:          Lubuskie Centrum Pulmonologii
 
              
 
W pierwszą sobotę kwietnia w trosce o siebie odwiedź STREFĘ „NA ZDROWIE”, organizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia w Lubuskim Centrum Pulmonologii w Torzymiu. BIAŁA SOBOTA to okazja do wykonania darmowych badań specjalistycznych oraz konsultacji lekarskich bez skierowania.
6 kwietnia w godz. od 10.00 do 14.00 zapraszamy wszystkich, dla których stan zdrowia nie jest obojętny! Impreza odbędzie się na parkingu przed wejściem głównym do Lubuskiego Centrum Pulmonologii, konsultacje lekarskie będą miały miejsce w gabinetach centrum. Podczas Białej Soboty dyżurować będzie między innymi specjalista chorób płuc i alergologii. Dla chętnych dostępne będą także konsultacje w zakresie rehabilitacji pulmonologicznej, rehabilitacji kardiologicznej oraz rehabilitacji i ortopedii „Zdrowy kręgosłup”. Nie zabraknie tego dnia również lekarza geriatry, jak i onkologa. Na miejscu każdy zainteresowany będzie mógł bezpłatnie sprawdzić kondycję swoich płuc i wykonać badanie spirometryczne – wyniki badania skonsultuje lekarz pulmonolog. Biała Sobota to również bezpłatne badania EKG, morfologii krwi, pomiar cukru we krwi czy pomiar ciśnienia tętniczego. Wyniki omówi lekarz specjalista w danej dziedzinie.
Biała Sobota w Lubuskim Centrum Pulmonologii w Torzymiu to również okazja do wykonania badań laboratoryjnych, takich jak TSH, Ca125 i PSA w promocyjnych cenach
z 60% zniżką u naszego partnera Diagnostyka sp. z o.o. Wszystkich uczestników Białej Soboty Restauracja „Złota Grota” zaprasza na bezpłatny poczęstunek w STREFIE „NA ZDROWIE”.
Biała Sobota organizowana jest w ramach Światowego Dnia Zdrowia, ustanowionego przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). W rocznicę powstania WHO, 7 kwietnia, od 1950 roku corocznie organizowane są obchody tego wydarzenia ze szczególnym zwróceniem uwagi na główne problemy zdrowotne społeczeństw na świecie. 
 
Serdecznie zapraszamy! NA ZDROWIE! 
 

Załączniki

Ilustracja do informacji: Odbiór odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Łagów.
Odbiór odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Łagów.

Załączniki

Ilustracja do informacji: Spektakl profilaktyczny "Anty.POP"
W dniu 22.02.2019 r. uczniowie klas VIII szkół z Toporowa i Sieniawy uczestniczyli w przedstawieniu profilaktycznym Anty. Pop.

Spektakl odbył się Świebodzińskim Domu Kultury i został przygotowany przez uczniów i nauczycieli Powiatowego Zespołu Szkół w Świebodzinie. Było to kolejne przedstawienie, mające dziś już dziesięcioletnią tradycję z cyklu spektakli profilaktycznych „Dopóki masz wybór – powiedz NIE”, obecnie w nowej formie teatralnej, oparte na zupełnie nowym scenariuszu zatytułowane zostało „Anty. POP”.
 
 
 
 
Ilustracja do informacji: Stowarzyszenie LGD Bramę Lubuską - nabory2019.
STOWARZYSZENIE LGD BRAMA LUBUSKA informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania
  • Baner: Baner 1
  • Baner: Baner 2
  • Baner: Baner 3
  • Baner: Baner 4
  • Baner: Zachodnia Zzba PH
  • Baner: LGD Brama Lubuska
  • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. Spacerowa 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.