Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Aktualności

Ilustracja do informacji: XXII Bieg Łagowskiegoo Lata
W niedzielę 6 czerwca 2016 roku odbył się XXII Bieg Łagowskiego Lata. W tym roku w biegu głównym wystartowało z Łagowskiego amfiteatru 118 zawodników. Zwycięzcą tegorocznej edycji został Pan Łucyk Maciej z Poznania, który przekroczył linię mety z czasem 00:35:55. W biegach dla dzieci i młodzieży we wszytkich kategoriach udział wzięło 51 zawodników. Wyniki biegu głównego z podziałem na kategorie do pobrania na stronie http://maratonczykpomiarczasu.pl/wyniki . Zapraszamy również do galerii zdjęć. Wyniki biegu Łagów 05.06.2016r. (pdf)
Ilustracja do informacji: Majowy weekend :)
Łagów przeżył oblężenie podczas majowego weekendu. Mamy nadzieję, że podczas sezonu turyści przyjadą do Łagowa na dłużej. Restauracje, hotele, pokoje gościnne oraz inne atrakcje łącznie z bogatą oferą kulturalną czekają na turystów.
Ilustracja do informacji: Marsz pieszy 17.04.2016
Witam serdecznie. W niedzielę 17 kwietnia Łagowskie Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej i Pieszej z organizowało marsz pieszy brzegiem jeziora Trześniowskiego do Jemiołowa. Mimo że rano padało to nie wielka grupa zdecydowała się na marsz. Pogoda uległa poprawie z chwilą rozpoczęcia marszu i zrobiło się bardzo miło.Świeżutkie powietrze i budząca się przyroda napawały dobrym humorem. Szkoda tylko tych pięknych dębów nad jeziorem które w dużym tempie są niszczone przez bobry. Ktoś zamalowuje sprayem oznakowania szlaku wykonane przez stowarzyszenie, to może by obmalował drzewa środkiem co by od straszyło te bobry. Następna wycieczka rowerowa 1 maja i 3maja marsz pieszy, jak zwykle godz. 12.00 amfiteatr Łagowski. Pozdrawiam Prezes Stowarzyszenia - Henryk Łyskawa
Ilustracja do informacji: Łagów - Perła Ziemi Lubuskiej
Łagów w obiektywie www.lowcyprzygod.tv. "Dwa szmaragdowe jeziora o krystalicznie czystej wodzie, przepiękne gęste lasy, tajemniczy zamek z wysoką wieżą..." Perła Ziemi Lubuskiej cz. 1 Perła Ziemi Lubuskiej cz. 2
  • Baner: Baner 1
  • Baner: Baner 2
  • Baner: Baner 3
  • Baner: Baner 4
  • Baner: Zachodnia Zzba PH
  • Baner: LGD Brama Lubuska
  • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. Spacerowa 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.