Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Aktualności

Ilustracja do informacji: LGD - konkurs "Mam talent dziennikarski dla uczniów klas gimnazjalnych"
Nie zaplanowałeś jeszcze co zrobisz i gdzie pojedziesz na tegoroczne wakacje? Możesz wziąć udział w konkursie, w którym 15 zwycięzców pojedzie na 16-dniowe polsko-czeskie wakacje, sfinansowane ze środków unijnych.
Ilustracja do informacji: Wycieczka rowerowa "Buczyna" - 18.06.2017
Witam serdecznie i zapraszam do Łagowa w niedzielę 18.06.2017 na wycieczkę rowerową. Trasa atrakcyjna krajobrazowo-przyrodnicza zaczyna się od amfiteatru Łagowskiego i prowadzi przez: Sieniawę - Buczynę - Buczę - Żelechów do Łagowa, liczy ok. 22 km. Start: godz. 12.00 amfiteatr Łagowski. Zakończenie wycieczki tradycyjnie przy smacznym posiłku w restauracji Łagowskiej "Pod Lipami". Organizator to Łagowskie stowarzyszenie Turystyki Rowerowej i Pieszej. Pozdrawiam - Prezes Stowarzyszenia Henryk Łyskawa. Wpisowe - 5 zł (na miejscu) Tel. 600 297 583
Ilustracja do informacji: XXIII Bieg Łagowskiego Lata
4 czerwca 2017 r. na dystansie 10 km odbył się XXIII Bieg Łagowskiego Lata. Deszczowa pogoda nie przeszkadzała zawodnikom w zabawie i rywalizacji. W biegu uczestniczyły 122 osóby. W przedbiegach przed biegiem głównym rywalizowały dzieci w poszczególnych grupach wiekowych, na różnych dystansach. Wyniki na stronie http://maratonczykpomiarczasu.pl/wyniki
Ilustracja do informacji: I Konkurs Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego
Miło nam poinformować że podczas IV Lubuskiego Forum Samorządowego Wójt Gminy Łagów- Czesław Kalbarczyk odebrał dyplom za zajęcie 3 miejsca w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego województwa lubuskiego w 2016 roku, w kategorii gmina wiejska.

Załączniki

Ilustracja do informacji: 13 maja 2017r. z okazjii 40-Lecia Koła Gminnego PZW w Łagowie i 20-Lecia współpracy niemiecko-polskiej
13 maja 2017r. z okazjii 40-Lecia Koła Gminnego PZW w Łagowie i 20-Lecia współpracy niemiecko-polskiej Zarząd Koła zaprosił wędkarzy do udziału w międzynarodowych zawodach spławikowych. Aby zawodnicy w lepszych humorach udali się na łowisko zaproszono wszystkich na śniadanie i to pomogło tylko 2 zawodników zeszło bez ryby do wagi pozostałych 24 mogło się pochwalić pięknym połowem. Ryba po zważeniu w dobrej kondycji została wpuszczona do wody. Zawodnicy zostali na czas prowadzenia obliczeń zaproszeni na smaczny obiad, podczas którego wędkarskim opowieściom nie było końca. A wszystko to po to by fundatorka pucharu i upominku dla zwycięzcy Pani Katarzyna Osos Poseł RP częściej gościła u wędkarskiej braci i chyba się to udało,
Ilustracja do informacji: XI MARATON MTB AMATORÓW Łagów 2017 O srebrny krzyż Joanitów
Wójt Gminy Łagów Czesław Kalbarczyk, Lubuskie Stowarzyszenie Cyklistów Świebodzin, Nadleśnictwo Świebodzin & Edward Gralec zaprasza na XI Maraton MTB Amatorów Łagów 2017 O srebrny krzyż Joanitów. Zawody zostaną rozegrane 16 lipca 2017 r. (niedziela). Start – ul. Toporowska. Meta – os. Podgórne. Biuro zawodów – amfiteatr. Więcej informacji w załączniku z regulaminem.
Ilustracja do informacji: Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego „Najpiękniejsza kartka jako pamiątka z Łagowa”.
Na konkurs wpłynęło 8 prac, które spełniały warunki zawarte w regulaminie: 3 prace zbiorowe oraz 5 prac indywidualnych. Jak oceniło jury - prace zbiorowe wyróżniały się oryginalnością, walorami estetycznymi oraz i zastosowa - niem różnorodnych technik. Prace indywidualne zostały wykonane kredkami. Wszystkie prace zostaną nagrodzone: za pierwsze miejsce w trzech kategoriach wiekowych zwycięzcy otrzymają statuetki, za pozostałe miejsca zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy dostaną dyplomy a ich prace będą promowane na str. internetowej. Termin wręczenia nagród zostanie ogłoszony na str. WWW.lagow.pl , uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie. W załączniku: Protokół z oceny prac plastycznych w Konkursie „Najpiękniejsza kartka jako pamiątka z Łagowa”.
Ilustracja do informacji: Czytaj darmowe ebooki z Legimi !
Biblioteka Publiczna w Łagowie oferuje bezpłatne PINYdo e-booków . Zyskaj miesięczny dostęp do niemal 19 tys. książek. Czytaj ZA DARMO bestsellery i nowości wydawnicze. Kryminały, sensacja, fantastyka, poradniki, popularnonaukowe i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły w Bibliotece. Prosimy się śpieszyć! Ilość PINÓW ograniczona.
  • Baner: Baner 1
  • Baner: Baner 2
  • Baner: Baner 3
  • Baner: Baner 4
  • Baner: Zachodnia Zzba PH
  • Baner: LGD Brama Lubuska
  • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. Spacerowa 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.