Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Aktualności

Ilustracja do informacji: XI MARATON MTB AMATORÓW Łagów 2017 O srebrny krzyż Joanitów
Wójt Gminy Łagów Czesław Kalbarczyk, Lubuskie Stowarzyszenie Cyklistów Świebodzin, Nadleśnictwo Świebodzin & Edward Gralec zaprasza na XI Maraton MTB Amatorów Łagów 2017 O srebrny krzyż Joanitów. Zawody zostaną rozegrane 16 lipca 2017 r. (niedziela). Start – ul. Toporowska. Meta – os. Podgórne. Biuro zawodów – amfiteatr. Więcej informacji w załączniku z regulaminem.
Ilustracja do informacji: Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego „Najpiękniejsza kartka jako pamiątka z Łagowa”.
Na konkurs wpłynęło 8 prac, które spełniały warunki zawarte w regulaminie: 3 prace zbiorowe oraz 5 prac indywidualnych. Jak oceniło jury - prace zbiorowe wyróżniały się oryginalnością, walorami estetycznymi oraz i zastosowa - niem różnorodnych technik. Prace indywidualne zostały wykonane kredkami. Wszystkie prace zostaną nagrodzone: za pierwsze miejsce w trzech kategoriach wiekowych zwycięzcy otrzymają statuetki, za pozostałe miejsca zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy dostaną dyplomy a ich prace będą promowane na str. internetowej. Termin wręczenia nagród zostanie ogłoszony na str. WWW.lagow.pl , uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie. W załączniku: Protokół z oceny prac plastycznych w Konkursie „Najpiękniejsza kartka jako pamiątka z Łagowa”.
Ilustracja do informacji: Czytaj darmowe ebooki z Legimi !
Biblioteka Publiczna w Łagowie oferuje bezpłatne PINYdo e-booków . Zyskaj miesięczny dostęp do niemal 19 tys. książek. Czytaj ZA DARMO bestsellery i nowości wydawnicze. Kryminały, sensacja, fantastyka, poradniki, popularnonaukowe i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły w Bibliotece. Prosimy się śpieszyć! Ilość PINÓW ograniczona.
Ilustracja do informacji: Dzień Strażaka
Dnia 6 maja 2017r. z okazji Dnia Strażaka świętowali ochotnicy z 5 jednostek gminy Łagów: OSP Żelechów, OSP Jemiołów, OSP Toporów, OSP Poźrzadło, OSP Kosobudz. W uroczystościach wzięło udział około 50 strażaków oraz 20 dzieci z Dziecięcej Drużyny Pożarniczej OSP Jemiołów. O godz. 13.00 odbyła się Msza Św. w kościele parafialnym w Łagowie, potem przemarsz korowodu do ul. Sulęcińskiej i wyjazd na stary młyn w pod Jemiołowem, gdzie zostały wręczone odznaczenia. Odznaką wzorowego strażaka zostali odznaczeni: Szymczak Monika oraz Niedźwiedzki Mirosław z OSP Żelechów.
Ilustracja do informacji: Marsz pieszy 07.05.2107r.
Witam serdecznie. Mimo padającego nie dużego deszczu w Łagowie odbył się marsz pieszy na trasie Łagów-j.Czarne-Łagówek-Łagów. Niesprzyjająca pogoda zmusiła organizatorów do skrócenia trasy nad j.Trześniowskim. Grupa trzynastu piechurów w dobrych humorach przebyła trasę 6,5km w niespełna 2 godz. W nagrodę przy posiłku w restauracji "Pod Lipami" zaświeciło na chwilę słoneczko. Pozdrawiam Prezes Stowarzyszenia - Henryk Łyskawa
Ilustracja do informacji: V Lubuski Festiwal Muzyczny - koncert finałowy
30 kwietnia 2017r. koncertem finałowym Krzysztofa Napiórkowskiego z kwartetem smyczkowym Filharmonii Zielonogórskiej, zakończył się V Lubuski Festiwal Muzyczny organizowany przez stowarzyszenie „Zdolni do wszystkiego” . Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wykonawcom za wspaniałą atmosferę. Zapraszamy do galerii zdjęć. FILM na kanale youtube
Ilustracja do informacji: Zawody wędkarskie o Puchar Wójta gminy Łagów
03 maja 2017r. przy stanicy wędkarskiej w Łagowie odbyły się zawody o Puchar Wójta gminy Łagów. Wystartowało 15 zawodników. Pierwsze trzy miejsca zdobyli: 1 miejsce i Puchar Wójta- Jacek Kozielski 2 miejsce- Bartek Dzierla 3 miejsce- Jan Rybińczuk Serdecznie gratulujemy! Zdjęcia z zakończenia zawodów w galerii.
Ilustracja do informacji: Maluchowa Majówka
30 kwietnia 2017r. już po raz trzeci zjechali do Łagowa miłośnicy fiata 126p. W tym roku gościliśmy ponad 160 maluchów z całej polski. Dziękujemy organizatorom za sprawne przeprowadzenie zlotu oraz gościom za tak liczne przybycie. Liczymy, że przyszłym roku będzie was jeszcze więcej no i pogoda będzie bardziej przychylna. Zapraszamy do galerii.
Ilustracja do informacji: "Stypendia pomostowe" dla studentów I roku studiów wyższych.
Agencja Nieruchomości Rolnych we współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości będzie kontynuowała w roku akademickim 2017/2018 realizację programu pn. "Stypendia pomostowe" dla studentów I roku studiów wyższych. Informacje szczegółowe w załączniku.
  • Baner: Baner 1
  • Baner: Baner 2
  • Baner: Baner 3
  • Baner: Baner 4
  • Baner: Zachodnia Zzba PH
  • Baner: LGD Brama Lubuska
  • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. 1 Lutego 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.