Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Aktualności

Ilustracja do informacji: Nabór wniosków w ramach Programu „Eko Mieszkaniec - Dotacja na ograniczenie niskiej emisji” na 2018 rok
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze ogłasza nabór wniosków dla podmiotów indywidualnych w ramach Programu Priorytetowego.
Ilustracja do informacji: Ferie 2018

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć: Ferie 2018

Ilustracja do informacji: Zawody podlodowe na jeziorze Trześniowskim 4.03.2018r.
Zarząd Koła Gminnego PZW w Łagowie
zaprasza członków Koła na zawody podlodowe na jeziorze Trześniowskim
Zbiórka - Basen Opolski
4 marca 2018r /niedziela/ do godz. 9.00  
Tradycyjnie wpłaty 10 zł. przyjmujemy w dniu zawodów.
 
                                  Za Zarząd
                                  Prezes Jan Szuryga

Załączniki

Ilustracja do informacji: Fundusze unijne dla przedsiębiorców
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, które odbędzie się 26 lutego w godzinach 10:00–13:00 w Gorzowie Wielkopolskim.
 
O spotkaniu
Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na rozwinięcie działalności gospodarczej. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Podczas spotkania przedstawiony zostanie m.in temat wsparcia na tzw. twarde inwestycje, dofinansowań na szkolenia dla MŚP oraz dotacji do rozwoju działalności eksportowej. Spotkanie kierowane jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp. w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 216, drugie piętro).

FORMULARZ
Istnieje również możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=249699
 
 Na zgłoszenia czekamy do 25 lutego 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów:  95 7390 -380; -377; -378; -386;
 
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Ilustracja do informacji: Ferie 2018
 
Podczas ferii zimowych w Łagowie jak co roku przygotowaliśmy liczne atrakcje dla naszych milusińskich.
W świetlicy środowiskowej oraz Bibliotece Gminnej  przy ul.1 Lutego 12 w Łagowie będą się odbywały zajęcia artystyczne,plastyczne,kulinarne i terapeutyczne.W ramach prowadzonych zajęć przewidziano wyjazdy autokarowe do kina w Świebodzinie oraz do Aquaparku w Sulechowie. Szczegółowe informacje podajemy na naszej stronie www.lagow.pl oraz na Facebook Gmina Łagów. W świetlicach środowiskowych we wszystkich sołectwach będą się odbywały zajęcia wg indywidualnych programów. W wyjazdach autokarowych mogą brać udział dzieci szkolne z terenu całej Gminy zgłoszenia przyjmujemy do 16.02.2018r
 
 
 
Propozycje na Ferie Zimowe 2018 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Łagowie
 
Ilustracja do informacji: Czytaj darmowe ebooki z Legimi !
Biblioteka Publiczna w Łagowie oferuje bezpłatne PINYdo e-booków. Zyskaj miesięczny dostęp do niemal 22 tys. książek.
Czytaj ZA DARMO bestsellery i nowości wydawnicze. Kryminały, sensacja, fantastyka, poradniki, popularnonaukowe i wiele innych
– każdy znajdzie coś dla siebie.
Szczegóły w Bibliotece. Prosimy się śpieszyć! Ilość PINÓW ograniczona.
 
Ilustracja do informacji: Kawiarenka językowa
Biblioteka  Publiczna  zaprasza  06.03.2018 o godz. 16.30 do kawiarenki  angielskiej.
Przy kawie , herbacie prowadzona jest konwersacja , do której każda  z obecnych osób może włączyć się, kiedy ma ochotę i na ile pozwala jej znajomość języka. Spotkania są kierowane,  do osób które chciałyby porozmawiać w języku angielskim, a na co dzień nie mają do tego okazji. Zapraszamy każdego bez względu na stopień znajomości języka.
Wstęp  wolny.
Ilustracja do informacji: Komunikat Ministerstwa Cyfryzacji: Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.
Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie.
 

Załączniki

  • Baner: Baner 1
  • Baner: Baner 2
  • Baner: Baner 3
  • Baner: Baner 4
  • Baner: Zachodnia Zzba PH
  • Baner: LGD Brama Lubuska
  • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. 1 Lutego 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.