Oficjalny serwis Logo: Gmina Łagów Gmina Łagów

Aktualności

I Towarzyskie Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody

Ilustracja do informacji: I Towarzyskie Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody
Dnia 19 sierpnia w Gminie Łagów odbyły się I Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody w stadninie koni Rancho Kimana, które znajduje się między Łagówkiem a Sieniawą. Jeźdźcy z okolicznych gmin przybyli aby zmierzyć się ze sobą w różnych klasach wysokościowych. Najważniejszym konkursem była Potęga Skoku, która drogą eliminacji wyłaniała zwycięzcę. W tym konkursie zawodnicy walczyli o puchar Wójta Gminy Łagów. Zwycięzcą został pan Maciej Ceglarski na koniu Trefl ustalając rekord stajni 1,55m, wywalczył również voucher  Dyrektora Hotelu Bukowy Dworek. W klasie L ( do 100cm) wygrał Nikolas Komorowski, II miejsce zajęła Anna Polańska,
a III Maciej Ceglarski. W nieco niższej klasie I miejsce zajął Nikolas Komorowski, II miejsce Jessica Komorowska i III miejsce Wiktoria Skrzyniarz. W klasie mini LL najniższej, I miejsce zajęła Victoria Ferajn, II miejsce Zosia Łosowicka a III miejsce Patryk Wawrzyniak. Impreza nie odbyłaby się bez sponsorów, którzy bardzo wspomogli te zawody m.in. Park Linowy, Laura Spa, Bukowy Dworek, Jadar, Asbud, Postęp Świebodzin, Fenster nach Mass, Martinez, Przyjaciele Rancha Kimana, a także Wójt Gminy Łagów. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku również się spotkamy i zawody konne wejdą w tradycję imprez ziemi Łagowskiej. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i przyjemną rywalizację, a kibicom za wsparcie i nagradzanie zawodników brawami.
Organizatorka zawodów Jessica Komorowska- Rancho Kimana
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć: I Towarzyskie Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Data utworzenia: 24.08.2017
  • Baner: Baner 1
  • Baner: Baner 2
  • Baner: Baner 3
  • Baner: Baner 4
  • Baner: Zachodnia Zzba PH
  • Baner: LGD Brama Lubuska
  • Baner: Baner 6 - Mikroporady

Kontakt z Urzędem

Urząd Gminy Łagów
ul. 1 Lutego 7
66-220 Łagów
 
NIP: 927-18-52-234
REGON: 000536752
pn: 8:00 - 16:00
wt-pt: 7:30 - 15:00
sb-nd: nieczynne
 
Wójt Gminy Łagów przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poneidziałek od godz. 12:00 do 16:00
68 341 21 86
e-mail
ePUAP  /lagow/skrytka
Wszelkie prawa do treści umieszczonych w serwisie należą do Gminy Łagów
Budowa strony internetowej Urzędu Gminy w Łagowie dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych zrealizowana została w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.